بررسی 0 تا 100 بیمه بیکاری

بیمه بیکاری

بیمه بیکاری یک نوع بیمه اجتماعی است که به افراد کمک می‌کند که در صورت از دست دادن شغل خود از کمک مالی و خدمات دیگری بهره‌مند شوند.

برنامه نویسی سی شارپ چیست؟

برنامه نویسی سی شارپ

زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب و قدرتمند که برای توسعه نرم‌افزارهای مختلف به کار می‌رود، زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#) است.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب‌سایت امروزه یکی از پویاترین زمینه‌های فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات است که به سرعت رشد فراوانی پیدا کرده است.

مالیات تصاعدی چیست؟

مالیات تصاعدی

مالیات تصاعدی یکی از انواع مالیات است که از طبقه‌های مختلف جامعه دریافت می شود. با این نوع از مالیات، بار مالیاتی افراد ثروتمند بیشتر است.

حسابرسی چیست و انواع آن کدام است؟

حسابرسی چیست

در پاسخ به سوال حسابرسی چیست باید بگوییم که در حسابرسی اسناد، صورت ها و فعالیت های مالی یک مجموعه ارزیابی شده و در قالب گزارش ارائه می‌شوند.

مهارت های مورد نیاز یک حسابدار چیست؟

مهارت های حسابداری

یک حسابدار باید اطلاعات مالی را به زبانی ساده برای مدیران، بیان کند. به همین دلیل یک حسابدار باید از مهارت های نرم و روابط اجتماعی خوبی برخوردار باشد.

حسابداری ابری (Cloud accounting) چیست؟

حسابداری ابری یا ارائه دهنده خدماتی از جمله سرورها، پایگاه داده ها، شبکه ها و تحلیل از طریق اینترنت برای ارائه منابع انعطاف پذیرتر است.

چگونه برنامه نویس شویم؟

چگونه برنامه نویس شویم

برنامه‌نویسی، یکی از هیجان انگیزترین مشاغل دنیای دیجیتال است. در این مقاله به سوال چگونه برنامه نویس شویم پاسخ خواهیم داد.

حسابداری خدماتی چیست؟

حسابداری خدماتی چیست

حسابداری خدماتی با جمع‌آوری اسناد آغاز شده و به بستن حساب‌ها ختم می‌شود و شامل فعالیت‌هایی است که در پایان یک دوره مالی صورت می‌گیرد.