بررسی 0 تا 100 بیمه بیکاری

بیمه بیکاری

بیمه بیکاری یک نوع بیمه اجتماعی است که به افراد کمک می‌کند که در صورت از دست دادن شغل خود از کمک مالی و خدمات دیگری بهره‌مند شوند.

مالیات تصاعدی چیست؟

مالیات تصاعدی

مالیات تصاعدی یکی از انواع مالیات است که از طبقه‌های مختلف جامعه دریافت می شود. با این نوع از مالیات، بار مالیاتی افراد ثروتمند بیشتر است.

حسابرسی چیست و انواع آن کدام است؟

حسابرسی چیست

در پاسخ به سوال حسابرسی چیست باید بگوییم که در حسابرسی اسناد، صورت ها و فعالیت های مالی یک مجموعه ارزیابی شده و در قالب گزارش ارائه می‌شوند.

مهارت های مورد نیاز یک حسابدار چیست؟

مهارت های حسابداری

یک حسابدار باید اطلاعات مالی را به زبانی ساده برای مدیران، بیان کند. به همین دلیل یک حسابدار باید از مهارت های نرم و روابط اجتماعی خوبی برخوردار باشد.

حسابداری ابری (Cloud accounting) چیست؟

حسابداری ابری یا ارائه دهنده خدماتی از جمله سرورها، پایگاه داده ها، شبکه ها و تحلیل از طریق اینترنت برای ارائه منابع انعطاف پذیرتر است.

حسابداری خدماتی چیست؟

حسابداری خدماتی چیست

حسابداری خدماتی با جمع‌آوری اسناد آغاز شده و به بستن حساب‌ها ختم می‌شود و شامل فعالیت‌هایی است که در پایان یک دوره مالی صورت می‌گیرد.

حقوق و دستمزد چیست؟

حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد در حوزه کار دارای اهمیت ویژه‌ای است و از مباحثی است که برای کارفرما و کارگر از اهمیت بالایی برخوردار است.

حسابداری تولیدی چیست؟

حسابداری تولیدی

حسابداری تولیدی یکی از مهم‌ترین بخش‌های مالی یک تولیدی محسوب می‌شود که نیاز است به آن به صورت ویژه توجه شود. از ابتدای چرخه تولید یعنی تهیه مواد اولیه مورد نیاز تا فروش کالای نهایی این نوع از حسابداری خود را نشان می‌دهد و می‌تواند یک برآورد دقیق مالی را ارائه دهد.

شرایط بازار کار رشته حسابداری و مالی چگونه است؟

بررسی آینده بازار کار رشته و شغل حسابداری در ایران

فرصت‌های شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است و بازارکار متنوعی برای حسابداران وجود دارد. در این نوشتار وضعیت این بازار و مهارت‌های مورد نیاز حسابداران جهت ورود به بازارکار مورد بررسی قرار گرفته است.