نوروز سال 1402 مبارک

نوروز 1402

موسسه آموزش همکاران سیستم ضمن تبریک نوروز 1402 و آرزوی سلامتی و شادکامی برای همگان، سال خوشی را برای شما عزیزان آرزومند است.

دوره‌های آموزشی ویژه نوروز ۱۴۰۲

دوره های نوروزی 1402

موسسه آموزش همکاران سیستم در نظر دارد جهت ارتقای مهارت‌های تخصصی و علمی فراگیران دوره‌های ویژه نوروز را برگزار کند. دوره‌ها شامل نرم افزارهای سپیدار و راهکاران، دوره‌های مالیاتی، اکسل مقدماتی و پیشرفته می‌باشد.

برگزاری دوره آموزش خلاقیت در حل مساله

خلاقیت در حل مسئله

موسسه آموزش همکاران سیستم، دوره “خلاقیت در حل مساله” را به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌نماید. این دوره به مدت 10 ساعت، مورخ 11 و 12 اسفند برنامه‌ریزی شده است.

برگزاری دوره آموزش حرفه‌ای اسکرام

دوره اسکرام

موسسه آموزش همکاران سیستم از مورخ 4 اسفند ماه در روزهای پنج شنبه و جمعه، دوره ای با عنوان آموزش حرفه‌ای اسکرام و آمادگی برای اخذ گواهینامه آزمون PSM برگزار می کند.

برگزاری کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی

کارگاه مالیاتی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم به اطلاع فراگیران گرامی می‌رساند ثبت نام در کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی به صورت آنلاین آغاز شد.

%50 تخفیف ویژه دوره‌های الکترونیکی و خودآموزها

تخفیف دوره های الکترونیکی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم به اطلاع می‌رساند از تاریخ 25 دی لغایت 25 بهمن ماه تمامی دوره‌های الکترونیکی و خودآموزهای راهکاران و سپیدار با 50% تخفیف ارائه می‌گردند.

برگزاری دوره گزارش سازی هوشمند در اکسل

گزارش سازی هوشمند در اکسل

موسسه آموزش همکاران سیستم در روزهای پنج شنبه و جمعه از مورخ 6 بهمن ماه از ساعت 14:30 الی 17:30، دوره ای با عنوان گزارش سازی هوشمند در اکسل را برگزار می‌کند.