داستان موفقیتت رو بساز

یکی از ماموریت‌های اصلی موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، ارائه خدمات آموزشی کیفی به فراگیران آزاد با هدف تقویت مهارت‌ها و ایجاد فرصت‌های بیشتر جهت ورود به بازارکار است.
برای پاسخگویی به این نیاز بسته‌های ویژه بازارکار با دو عنوان بسته پرورش کمک حسابدار و بسته پرورش کارشناس حسابدار طراحی شده است.

فراگیران این دوره‌ها، پس از اتمام موفقیت آمیز دوره و ثبت رزومه‌ی خود به روی سایت موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم به مشتریان شرکت همکاران سیستم که شامل جامعه‌ای 39000 نفری هستند جهت انجام مصاحبه شغلی معرفی می‌گردند.

فراگیران با شرکت در دوره‌های جامع بازارکار فوت و فن کار را یاد می‌گیرند و برای خودشان فرصت شغلی معتبری می‌سازند.

sajjad روزی که برای مصاحبه شغلی رفتم بهم گفتن یکی از شرایط استخدام، داشتن مدرک نرم‌افزار همکاران سیستم هست. به من یک ماه فرصت دادن تا دوره آموزشی رو بگذرونم و من هم از این موقعیت استفاده کردم و به صورت فشرده از طریق شرکت تو دوره حضوری و مطالعه کتاب انبار موفق شدم گواهینامه مورد نظر رو دریافت کنم و استخدام شم. سجاد حمزه نژادی؛ سرپرست انبار داستان موفقیت zeynab من با نرم‌افزار نسل قدیم همکاران سیستم کار حسابداری میکردم و همین باعث شد به این فکر بیفتم سیستم‌های جدید رو یاد بگیرم و می‌دونستم میتونم اینجوری برای خودم فرصت‌های بهتری رو بسازم. بعد از تموم شدن دوره آموزشی رزومه‌ام رو تو سایت موسسه ثبت کردم و بعد از چند ماه تونستم جذب شرکت مورد علاقه‌ام بشم. زینب جمالی؛ کارشناس مالی mohammad من چون تو دانشگاه حسابداری خونده بودم از استادها خیلی اسم نرم‌افزار همکاران سیستم رو شنیده بودم. بعد از خدمت سربازی برای اینکه از درس فاصله گرفته بودم تصمیم گرفتم تو دوره‌های آموزشی شرکت کنم. از طریق موسسه آموزش همکاران سیستم با طرح هم‌مسیر همکاران سیستم آشنا شدم و با گذروندن دوره و مصاحبه‌های مختلف علاوه بر این که موفق شدم استخدام شم، متوجه شدم که هر روز باید دنبال یادگیری باشم و آموزش هیچ وقت متوقف نمیشه. محمد تواضعی؛ کارشناس پشتیبانی nasrin از نظر من هر فردی میتونه مسیر شغلیش رو عوض کنه و فقط کافیه که بخواد و براش تلاش کنه. من ۷ سال سابقه کار حسابداری داشتم ولی تصمیم گرفتم برم دنبال یاد گرفتن موضوعات جدید و نرم افزار راهکاران رو تو موسسه آموزش همکاران سیستم یاد گرفتم. تجربه فضای درسی و کاری اونجا این انگیزه رو بهم داد تا سخت تلاش کنم که بتونم وارد یکی از شرکت‌های همکاران سیستم بشم و نهایتاً موفق شدم. نسرین جلالیان؛ کارشناس استقرار داستان موفقیت نوید اوشنی من تو دوران خدمت سربازی، عصرها وقتم آزاد بود و تصمیم گرفتم دوره‌های آموزشی نرم افزار حسابداری رو یاد بگیرم. با تموم شدن دوره، موسسه ازم خواست که بعد از پایان خدمت بهشون اطلاع بدم تا برای ورود به بازارکار کمکم کنن.چند وقت بعد من رو به شرکت همکاران سیستم برای انجام مصاحبه شغلی معرفی کردن و با برگ برنده آموزشی که دیده بودم تونستم استخدام بشم. نوید اوشنی؛ کارشناس پشتیبانی داستان موفقیت شیدا نبی من با اینکه رشته دانشگاهیم حسابداری نبود اما به کمک آموزشی که دیده بودم خیلی راحت به مصاحبه‌های شغلی دعوت میشدم. از نظر من ممکنه کار برای کسی که مهارت و تخصص نداره سخت پیدا بشه اما برای کسی که دنبال یادگیری و پیشرفت باشه همیشه کار هست. شیدا حاجی نبی زاده؛ کارشناس مراقبت از مشتری داستان موفقیت

بسته‌های بازارکار چیست؟

این دوره‌ها با هدف پوشش‌دهی نیازهای آموزشی مشاغل موجود در کسب و کار‌های مرتبط با شرکت همکاران سیستم طراحی شده اند. طول هر دوره متناسب با نیازهای آموزشی هر شغل معمولا بین سه تا شش ماه است.

در این دوره‌ها، فراگیران ضمن آشنایی با مفاهیم کاربردی، با نحوه کاربری نرم افزارهای همکاران سیستم نیز آشنا شده و آمادگی کامل جهت ورود به بازار کار را خواهند داشت.
تا کنون دو دوره آموزشی ویژه بازارکار با عناوین بسته پرورش کمک حسابدار و پرورش کارشناس حسابدار طراحی شده‌اند.

چگونه رزومه خود را ثبت نماییم؟

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم با در نظر گرفتن درخواست‌ها و شرایط مشتریان همکاران سیستم در خصوص جذب نیروی کار از یک طرف و مهارت‌های فراگیران کارجو از طرف دیگر، افراد حائز شرایط را به کارفرمایان جهت انجام مصاحبه‌های شغلی معرفی می‌نماید.
جهت ثبت رزومه خود در سایت میتوانید روی دکمه ثبت رزومه کلیک فرمایید:

 

ثبت رزومه

 

شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها چه تجربه‌ای دارند؟

خواندن داستان موفقیت سایر افراد همیشه موضوعی انگیزشی برای قدم گذاشتن در مسیرهای مختلف زندگی و راهی هموار جهت اخذ تصمیم‌گیری‌های درست و مناسب بوده است.

در این خصوص با همراهی و همکاری فراگیران موفق، داستان مسیری را که پیموده‌اند گردآوری و در اختیارتان قرار داده‌ایم.

 

مشاهده داستان موفقیت

دریافت هدیه از موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

در انتهای راه موسسه‌ پژوهش و آموزش همکاران سیستم با هدف حمایت از فراگیرانی که موفق به جذب در بازارکار شده‌اند اعتبارات آموزشی را جهت تقویت مهارت‌های کسب شده در اختیار آنها قرار خواهد داد.
فراگیرانی که بعد از گذراندن دوره پرورش کمک حسابدار موفق به ورود به بازارکار شده اند 200 هزار تومان و فراگیرانی که بعد از گذراندن دوره پرورش کارشناس حسابدار موفق به ورود به بازارکار شده اند 300 هزار تومان اعتبار آموزشی جهت شرکت در دوره‌های حضوری و الکترونیکی دریافت خواهند کرد.