موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم همسو با سیاست های گروه همکاران سیستم، آموزش های مرتبط با راهکارهای گروه را در سطح استان فارس ارائه می‌دهد. تاکنون دوره‌های تخصصی حسابداری مانند دوره‌های حقوق و دستمزد، انبارداری، اتوماسیون، خزانه داری و به طور کلی دوره‌های پرورش کارشناس حسابداری برای آمادگی ورود به بازار کار در موسسه آموزش همکاران سیستم برگزار شده است و در این پناه استانی بیش از 1000 نفر در حوزه‌های مختلف آموزش دیده‌اند.

برگزاری انواع دوره‌های حسابداری

 

خدمات ما در موسسه آموزش همکاران سیستم

موسسه مجری انحصاری آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم است که بیش از ۳۹ هزار کسب‌وکار ایرانی از این نرم‌افزارها استفاده می‌کنند. در کنار آن، در آموزش دوره‌های به‌روز حوزه‌ی فناوری اطلاعات پیشرو هستیم.

اعطا گواهی‌نامه

گواهینامه‌‌ همکاران سیستم به کاربران و استفاده‌کنندگان از راهکارهای نرم افزاری همکاران سیستم کمک می‌نماید تا دانش و تجربیات خود را در این حوزه اعتبار ببخشند. گواهینامه‌های همکاران سیستم از یک سو امتیازی برای فراگیرانی است که به دنبال فرصت‌های شغلی هستند و از سوی دیگر معیاری با ارزش برای کارفرمایانی است که در جستجوی نیروهای ماهر برای سازمان خود هستند.

برگزاری آزمون

هر ساله هزاران فراگیر آزاد از طریق شرکت در آزمون‌های موسسه، گواهینامه‌های همکاران سیستم را دریافت می‌کنند. آزمون دارای دو بخش کتبی و عملی بوده و شرکت‌کنندگان در صورت کسب نمره حداقل ۷۰ از ۱۰۰ موفق به دریافت آن می‌شوند. موسسه آموزش تنها مجری برگزاری آزمون‌های همکاران سیستم بوده و فرآیند اجرا و کیفیت آن را در سطح کشور کنترل و نظارت می‌نماید.

همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی

موسسه‌ پژوهش و آموزش همکاران سیستم با هدف ارائه‌ی آموزش‌های کاربردی به دانشجویان و تبادل تجربه با مراکز معتبر علمی در سراسر کشور، با دانشگاه‌های تراز اول همکاری می‌کند. این همکاری در دو سطح دوره‌های آموزشی و طرح‌های پژوهشی اجرا می‌شود و فعالیت‌های متنوعی مانند برگزاری سمینارهای آموزشی، تولیدمحتوا و چاپ مقاله با همکاری اساتید و دانشجویان را شامل می‌شود.

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02184205111 تماس حاصل فرمایید.من را از برگزاری دوره‌های جدید آگاه کن


  • نمونه: 09123456789