موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم آموزش های مرتبط با راهکارهای گروه همکاران سیستم را علاوه بر تهران در سطح استان اصفهان نیز ارائه می‌دهد. تاکنون دوره‌های تخصصی حسابداری متنوعی برای آمادگی ورود به بازار کار در موسسه آموزش همکاران سیستم برگزار شده است.

فراگیران موسسه آموزش همکاران سیستم پس از اتمام موفقیت آمیز دوره و ثبت رزومه‌ خود روی سایت، به مشتریان شرکت همکاران سیستم جهت انجام مصاحبه شغلی معرفی می‌شوند.

طول هر دوره متناسب با نیازهای آموزشی هر شغل معمولا بین سه تا حداکثر شش ماه است. در این دوره‌ها، فراگیران ضمن آشنایی با مفاهیم کاربردی، با نحوه کار با نرم افزارهای همکاران سیستم نیز آشنا شده و آمادگی کامل جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود.

جدیدترین دوره‌‍‌های پناه اصفهان عبارتند از:

  • “کارگاه پایان سال و ابتدای سال جبران خدمات راهکاران”
    • سه‌شنبه 8 اسفند، ساعت 15 الی 19
  • “کارگاه آخرین تغییرات سامانه مودیان در نرم افزار راهکاران”
    • پنج‌شنبه 10 اسفند، ساعت 14:30 الی 18:30

نحوه ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی

جهت ثبت نام می‌توانید به 3 روش زیر اقدام کنید:

  • ثبت نام آنلاین: پرداخت هزینه دوره به صورت آنلاین از طریق وب سایت موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم
  • ثبت نام تلفنی: تماس با شماره تلفن 03136269121 و ارتباط با کارشناسان آموزش جهت ثبت نام دوره مورد نظر
  • ثبت نام حضوری: مراجعه حضوری و ثبت نام در دوره مورد نیاز

 

برگزاری انواع دوره‌های حسابداری

دوره‌های جامع آموزش حسابداری ویژه بازارکار شامل موارد زیر می‌باشد:

دوره حسابداری
دوره حقوق و دستمزد
دوره بهای تمام شده

 

دوره‌های آموزشی کوتاه مدت سیستمی

موسسه مجری انحصاری آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم است که بیش از ۳۹ هزار کسب‌وکار ایرانی از این نرم‌افزارها استفاده می‌کنند. در کنار آن، در آموزش دوره‌های به‌روز حوزه‌ی فناوری اطلاعات پیشرو هستیم.

راهکاران همکاران سیستم

راهکاران همکاران سیستم تاکنون در بیش از ۲۰۰۰ شرکت و سازمان پیاده‌سازی شده و تعداد مشتریان آن رو به افزایش است. فراگیران دوره‌های ‌آموزشی راهکاران، افزون‌ بر یادگیری این راهکار نرم‌افزاری به‌روز و درحال توسعه، از فرصت‌های بیش‌تری برای همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برخوردار خواهند شد.

نرم‌افزارهای سپیدارسیستم

نرم‌افزارهای سپیدار ویژه شرکت‌های کوچک، متوسط و اصناف بوده و طی سال‌های اخیر تعداد مشتریان آن به 18000 نفر رسیده است. راحتی استفاده از این نرم‌افزار و سهولت یادگیری به رشد و توسعه چشمگیر آن در سال‌های اخیر کمک شایانی نموده است و هم اکنون یکی از نرم افزارهای شناخته شده است.

 

اطلاعات پناه اصفهانمن را از برگزاری دوره‌های جدید آگاه کن


  • نمونه: 09123456789