دوره‌ آموزشی اصول و تکنیک های کلیدی مالی برای مدیران معمولاً به عنوان “نکات مالی برای مدیران غیر مالی” یا “مالیات برای مدیران غیر مالی” شناخته می‌شود. این دوره‌ با هدف ارتقای دانش مدیران در زمینه مالی و بهبود توانایی آنها در اتخاذ تصمیمات مالی و اجرای استراتژی‌های مالی مؤثر برای سازمان‌ها برگزار می‌شود.

در این دوره با تحلیل‌های مالی آشنا می‌شوید تا بتوانید ضمن از بین بردن ابهامات در کارتان بهترین تصمیم را در زمان درست بگیرید. شرکت در این این دوره باعث می‌شود به امور مالی در حد نیاز یک مدیر غیر مالی مسلط شوید و راندمان کاری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

 

آنچه در دوره آموزش بودجه ریزی در اکسل فراخواهید گرفت:

  • قوانین تجارت و سایر قانون و مقررات: در این قسمت وظایف و مسئولیت های اعضای هیئت مدیره مطابق قانون تجارت ایران و قوانین و مقررات مالیاتی و بیمه ای آموزش داده می‌شود.
  • آموزش ساختار حساب‌های مالی و حسابداری: در این بخش مقدمه ای بر ماهیت حساب‌های مالی خواهیم داشت که در واقع پیش زمینه ای برای بخش بعدی می‌باشد.
  • مروری بر صورت‌های مالی و گزارشات مالی: در این بخش، بخش های اصلی یک صورت مالی و نحوه تهیه آن آموزش داده می‌شود.
  • تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و گزارشات مالی: در این بخش چگونگی بررسی گزارشات مالی و شاخص های اصلی تحلیل گزارشات آموزش داده می‌شود.
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02184205111 تماس حاصل فرمایید.

 

دوره آموزش تکنیک های کلیدی مالی برای مدیران


جزئیات

مدرس دوره صدیقه گرمسیری
مخاطبان
روش برگزاری
شهریه‌ی دوره حضوری 22,000,000 ریال
مدت دوره حضوری 20 ساعت

من را از برگزاری دوره‌های جدید آگاه کن


  • نمونه: 09123456789