در دنیای امروز، به منظور پیشرفت دانش و فناوری و تکنولوژی‌های روز دنیا، هر روزه برنامه‌ها و نرم افزارهای جدیدی طراحی و ارائه می‌شود تا افراد بتوانند در حوزه کار و علم و دانش خود به رشد چشم‌گیر دست پیدا کنند. تنها هدف از ارائه این برنامه‌ها و نرم‌افزارها، به منظور آشنایی کارشناسان با ابزارهای مدیریت فرآیندهای نرم افزار راهکاران است تا آن‌ها بتوانند با به کارگیری این ابزارها، فرآیندهای ارائه شده خود را پیاده کنند و به رشد و توسعه و موفقیت برسند، چرا که پیشرفت دنیای امروز وابسته به پیشرفت و موفقیت این افراد در کار و حرفه‎‌‌های خود می‌باشد.

نرم افزار راهکاران که در واقع با نام نرم‌افزار حسابداری راهکاران شناخته شده است، به این منظور طراحی شده تا افراد علاقه‎‌مند به دنیای حسابداری، مسیرهای شغلی و متنوع و قابل توسعه را پیدا کنند. تا جایی که قادر باشند به عنوان یک فرد حسابدار شغل خود را آغاز و با کسب دانش و مهارت و تجربه این مسیر را ادامه دهند. از مهم‌ترین مزیت‌هایی که افراد حسابدار با به کارگیری نرم‌افزار حسابداری راهکاران می‌توانند به آن‌ها پی‌ببرند، شامل یادگیری فراگیر دفترکل، دریافت، پرداخت و جبران خدمات به صورت عملی، به دست آوردن دانش و مهارت کافی برای ورود به بازار کار حسابداری از طریق نرم‌افزار حسابداری راهکاران و آشنا شدن با مباحث کاربردی و مورد نیاز در این حرفه مانند: مالیات بر ارزش‌ افزوده، گزارشات خرید و فروش فصلی و اظهارنامه می‌باشد.

دفترداری دفاتر قانونی حسابداری یکی از شایستگی‌ها و تخصص های بسیار مهمه مشاغل حوزه خدمات امور مالی و حسابداری می باشد. همچنین دفترداری به عنوان یک وظیفه تخصصی حسابداری و عنصر مشترک در تمامی موسسات مورد توجه و اهمیت می باشد، شناسایی، ثبت ثبت و نگهداری اسناد و مدارک اولیه رویدادهای مالی، ستون هایی می باشند که سیستم حسابداری بر پایه آن استوار است است.  صاحبان موسسات اقتصادی و کسب و کار ها می خواهند عملیات دفترداری رویدادهای مالی آنها با دقت انجام پذیرد بنابراین دفترداری به عنوان یکی از مشاغل تخصصی مورد توجه واقع شده است.

دوره آموزش دفترکل راهکاران، فرصتی ایده‌آل برای ارتقای مهارت‌های حسابداری شما و ورود به بازار کار این حوزه است. برای ثبت نام در دوره می‌توانید با شماره 02184205111 داخلی 2 تماس بگیرید.

مخاطبان:

  • دانشجویان و کارشناسان حوزه‌های مالی و حسابداری
  • علاقه‌مندان به ورود به بازار کار حسابداری
  • مدیران و کارکنان مالی شرکت‌ها و سازمان‌ها

سیلابس دوره دفتر کل راهکاران:

  • مفاهیم عمومی راهکاران
  • اطلاعات پایه دفتر کل (معرفی دوره مالی، دفتر کل و انواع اسناد)
  • ساختار حساب‌ها (تفصیل‌ها، نگاشت حساب‌ها و گروه‌بندی حساب‌ها)
  • صدور اسناد حسابداری
  • عملیات ارزی
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02184205111 تماس حاصل فرمایید.

 

 

دوره دفتر کل راهکاران زاهدانمن را از برگزاری دوره‌های جدید آگاه کن


  • نمونه: 09123456789