خدمات موسسه‌ پژوهش و آموزش همکاران سیستم

ما در موسسه‌ی پژوهش و آموزش همکاران سیستم:

  • به فراگیران آزاد کمک می‌کنیم تا با یادگیری نرم‌افزارهای همکاران سیستم، فرصت‌های بیش‌تری برای دستیابی به شغل مورد نظر خود را داشته باشند.
  • به کاربران سیستم‌ها در شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری همکاران سیستم کمک می کنیم که فرایندهای اصلی مدیریت کسب و کار را شناخته و با آگاهی از نیازهای نرم‌افزاری سازمان خود، نرم‌افزارهای همکاران سیستم را به‌درستی به کار بگیرند.

 

 

دوره‌های آموزشی کوتاه مدت سیستمی

 

راهکاران همکاران سیستم

راهکاران همکاران سیستم تاکنون در بیش از ۲۰۰۰ شرکت و سازمان پیاده‌سازی شده و تعداد مشتریان آن رو به افزایش است. فراگیران دوره‌های ‌آموزشی راهکاران، افزون‌ بر یادگیری این راهکار نرم‌افزاری به‌روز و درحال توسعه، از فرصت‌های بیش‌تری برای همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برخوردار خواهند شد. این دوره‌ها به دو روش حضوری و الکترونیکی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

بیش‌تر

نرم‌افزارهای سپیدارسیستم

نرم‌افزارهای سپیدار ویژه شرکت‌های کوچک، متوسط و اصناف بوده و طی سال‌های اخیر تعداد مشتریان آن به 18000 نفر رسیده است. راحتی استفاده از این نرم‌افزار و سهولت یادگیری به رشد و توسعه چشمگیر آن در سال‌های اخیر کمک شایانی نموده است و هم اکنون به یکی از نرم افزارهای شناخته شده در بازارهای داخلی تبدیل شده است. قابل ذکر است، استاندارد رایانه کار مالی حسابدار در سازمان فنی و حرفه‌ای منطبق با آموزش نرم‌افزارهای سپیدار در سال 96 بروز و در سایت سازمان قابل مشاهده می‌باشد. دوره‌های سپیدار به صورت حضوری و الکترونیکی(بسته‌های خودآموز) به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

بیش‌تر

 

 


کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی

شرکت در دوره‌ها و سمینارهای مالی و حسابداری، به شما کمک خواهد کرد تا به دانش و بینش عمیق‌تری از فرایندهای کسب‌وکارتان دست یابید. این دوره‌ها به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه و تخصص همکاران سیستم و ارتباط نزدیک با طیف گسترده‌ای از اساتید دانشگاه و مشاوران خبره‌ی کسب‌وکار طراحی شده‌اند. افزون بر این، سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها براساس مطالعه‌ی استانداردهای جهانی و متناسب با نیازهای بومی طراحی شده‌اند. کارگاه‌های آموزشی مفاهیم به‌روز مالی از نمونه‌‌های این دوره‌ها است.

بسته‌های ویژه بازارکار

بسته‌های ویژه بازارکار، مجموعه دوره‌هایی است که در کنار آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم، مبانی و دانش کاربردی مرتبط با شغل مورد نظر فراگیران را نیز ارائه می‌کند. این دوره‌ها میان‌مدت هستند و برای افرادی مناسب است که علاقه‌مندند تا دانش و تخصص خود را در زمینه‌های مرتبط با نرم‌افزارها تقویت کنند. این دوره‌ها به شکل حضوری برگزار می‌شوند.

 

اعطا گواهی‌نامه

گواهینامه‌‌ی همکاران سیستم به کاربران و استفاده‌کنندگان از راهکارهای نرم افزاری همکاران سیستم کمک می‌نماید تا دانش و تجربیات خود را در این حوزه اعتبار ببخشند. گواهینامه‌های همکاران سیستم از یک سو امتیازی برای فراگیرانی است که به دنبال فرصت‌های شغلی هستند و از سوی دیگر معیاری با ارزش برای کارفرمایانی است که در جستجوی نیروهای ماهر برای سازمان خود هستند. فراگیران می‌توانند به تناسب شرکت در دوره‌های آموزشی نسبت به دریافت گواهینامه دوره مربوطه و یا در صورت گذراندن مسیردوره و بسته‌های ویژه بازارکار، برای دریافت گواهینامه‌های جامع اقدام کنند.

بیش‌تر

برگزاری آزمون

هر ساله هزاران فراگیر آزاد از طریق شرکت در آزمون‌های موسسه، گواهینامه‌های همکاران سیستم را دریافت می‌کنند. آزمون دارای دو بخش کتبی و عملی بوده و شرکت‌کنندگان در صورت کسب نمره حداقل ۷۰ از ۱۰۰ موفق به دریافت آن می‌شوند. موسسه پژوهش و آموزش تنها مجری برگزاری آزمون‌های همکاران سیستم بوده و با تدوین قوانین دقیق و استاندارد، فرایند اجرا و کیفیت آن را در سطح کشور کنترل و نظارت می‌نماید.

 

بیش‌تر

همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی

موسسه‌ پژوهش و آموزش همکاران سیستم با هدف ارائه‌ی آموزش‌های کاربردی به دانشجویان و تبادل تجربه با مراکز معتبر علمی در سراسر کشور، با دانشگاه‌های تراز اول همکاری می‌کند. این همکاری در دو سطح دوره‌های آموزشی و طرح‌های پژوهشی اجرا می‌شود و فعالیت‌های متنوعی مانند برگزاری سمینارهای آموزشی، تولیدمحتوا و چاپ مقاله با همکاری اساتید و دانشجویان را شامل می‌شود.

بیش‌تر