کار کردن تو حوزه حسابداری رو دوست دارید؟
 

با گذروندن دوره‌های کمک حسابدار و کارشناس حسابدار هم با مفاهیم حسابداری آشنا میشید هم کار با نرم افزارهای همکاران سیستم رو یاد میگیرید.

  • مدرسین شما از متخصصین همکاران سیستم هستن
  • موسسه شما رو به بازارکار معرفی میکنه
  • در مقایسه با ثبت نام در دوره‌ها به صورت تک درس 25% هزینه کمتری پرداخت میکنین

کدوم دوره براتون مناسبه؟ ویدیو رو کامل تماشا کنید!

 
 

 

هر وقت کاری را شروع می‌کنیم بدون شک در ابتدا به دنبال فراهم کردن مقدمات و ابزارهای موفقیت در آن کار هستیم.
افراد برای رسیدن به یک هدف مشترک، مسیرهای متفاوتی را انتخاب می‌کنند.
 
اگر ورود به بازارکار حسابداری را هدف قرار داده‌اید، لازم است دانش و مهارت‌های مورد نیاز مشاغل این حوزه را بیاموزید تا بتوانید در مسیری هموارتر حرکت کنید.
 
در این مسیر موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم همراه شماست. ما از طریق شناسایی نیازهای آموزشی و مهارتی دانشجویان و کارشناسان حسابداری دو بسته کمک حسابدار و کارشناس حسابدار را طراحی کرده‌ایم.
 

 
 

امیرحسین حمیدیان؛ فراگیر دوره کمک حسابدار: قدرت آدم‌ها به انتخاباشونه و انتخاب من سرمایه‌گذاری تو آموزش برای تقویت مهارت‌هام بود.

شیوا لنگرودی؛ فراگیر دوره کمک حسابدار: از نظر من موفقیت دو تا قدم داره! اول اینکه خودتو باور کنی، دوم اینکه برای رسیدن به هدفت تلاش کنی.

 
 

حافظ برازیده؛ فراگیر دوره سپیدار و راهکاران: اونجا جایی بود که من یاد گرفتم چطور شکاف بین دانشگاه و بازارکار رو پر کنم.

کوثر دوستی؛ فراگیر دوره کارشناس حسابدار: این دوره کارشناس حسابدار بود که جای خالیه سابق کار رو برای من پر کرد.

 
 

مرجان زارع‌پور؛ فراگیر دوره کارشناس حسابدار؛ آخرش هم حس خوب یاد گرفتن و لذت بردن از موفقیت رو تجربه کردم.

 
 

sajjad روزی که برای مصاحبه شغلی رفتم بهم گفتن یکی از شرایط استخدام، داشتن مدرک نرم‌افزار همکاران سیستم هست. به من یک ماه فرصت دادن تا دوره آموزشی رو بگذرونم و من هم از این موقعیت استفاده کردم و به صورت فشرده از طریق شرکت تو دوره حضوری و مطالعه کتاب انبار موفق شدم گواهینامه مورد نظر رو دریافت کنم و استخدام شم. سجاد حمزه نژادی؛ سرپرست انبار داستان موفقیت zeynab من با نرم‌افزار نسل قدیم همکاران سیستم کار حسابداری میکردم و همین باعث شد به این فکر بیفتم سیستم‌های جدید رو یاد بگیرم و می‌دونستم میتونم اینجوری برای خودم فرصت‌های بهتری رو بسازم. بعد از تموم شدن دوره آموزشی رزومه‌ام رو تو سایت موسسه ثبت کردم و بعد از چند ماه تونستم جذب شرکت مورد علاقه‌ام بشم. زینب جمالی؛ کارشناس مالی mohammad من چون تو دانشگاه حسابداری خونده بودم از استادها خیلی اسم نرم‌افزار همکاران سیستم رو شنیده بودم. بعد از خدمت سربازی برای اینکه از درس فاصله گرفته بودم تصمیم گرفتم تو دوره‌های آموزشی شرکت کنم. از طریق موسسه آموزش همکاران سیستم با طرح هم‌مسیر همکاران سیستم آشنا شدم و با گذروندن دوره و مصاحبه‌های مختلف علاوه بر این که موفق شدم استخدام شم، متوجه شدم که هر روز باید دنبال یادگیری باشم و آموزش هیچ وقت متوقف نمیشه. محمد تواضعی؛ کارشناس پشتیبانی nasrin از نظر من هر فردی میتونه مسیر شغلیش رو عوض کنه و فقط کافیه که بخواد و براش تلاش کنه. من ۷ سال سابقه کار حسابداری داشتم ولی تصمیم گرفتم برم دنبال یاد گرفتن موضوعات جدید و نرم افزار راهکاران رو تو موسسه آموزش همکاران سیستم یاد گرفتم. تجربه فضای درسی و کاری اونجا این انگیزه رو بهم داد تا سخت تلاش کنم که بتونم وارد یکی از شرکت‌های همکاران سیستم بشم و نهایتاً موفق شدم. نسرین جلالیان؛ کارشناس استقرار داستان موفقیت نوید اوشنی من تو دوران خدمت سربازی، عصرها وقتم آزاد بود و تصمیم گرفتم دوره‌های آموزشی نرم افزار حسابداری رو یاد بگیرم. با تموم شدن دوره، موسسه ازم خواست که بعد از پایان خدمت بهشون اطلاع بدم تا برای ورود به بازارکار کمکم کنن.چند وقت بعد من رو به شرکت همکاران سیستم برای انجام مصاحبه شغلی معرفی کردن و با برگ برنده آموزشی که دیده بودم تونستم استخدام بشم. نوید اوشنی؛ کارشناس پشتیبانی داستان موفقیت شیدا نبی من با اینکه رشته دانشگاهیم حسابداری نبود اما به کمک آموزشی که دیده بودم خیلی راحت به مصاحبه‌های شغلی دعوت میشدم. از نظر من ممکنه کار برای کسی که مهارت و تخصص نداره سخت پیدا بشه اما برای کسی که دنبال یادگیری و پیشرفت باشه همیشه کار هست. شیدا حاجی نبی زاده؛ کارشناس مراقبت از مشتری داستان موفقیت
 

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های بزرگ هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کارشناس حسابدار شما کار با سیستم‌های دفترکل(حسابداری)، دریافت و پرداخت و جبران خدمات راهکاران را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کارشناس حسابدار در یک نگاه:

 

ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار
 

ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار بدون مفاهیم

کارشناس حسابدار

 

کارشناس حسابدار

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های کوچک و متوسط هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کمک حسابدار شما کار با سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت،حقوق و دستمزد، انبار و فروش سپیدار را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کمک حسابدار در یک نگاه:

 

ثبت نام در دوره کمک حسابدار
 

ثبت نام در دوره کمک حسابدار بدون مفاهیم

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *