هر وقت کاری را شروع می‌کنیم بدون شک در ابتدا به دنبال فراهم کردن مقدمات و ابزارهای موفقیت در آن کار هستیم.
افراد برای رسیدن به یک هدف مشترک، مسیرهای متفاوتی را انتخاب می‌کنند.
 
 

اگر ورود به بازارکار حسابداری را هدف قرار داده‌اید، لازم است دانش و مهارت‌های مورد نیاز مشاغل این حوزه را بیاموزید تا بتوانید در مسیری هموارتر حرکت کنید.
 
 

در این مسیر موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم همراه شماست. ما از طریق شناسایی نیازهای آموزشی و مهارتی دانشجویان و کارشناسان حسابداری دو بسته کمک حسابدار و کارشناس حسابدار را طراحی کرده‌ایم.
 
 

در این دوره‌های جامع شما علاوه بر یادگیری نرم‌افزارهای همکاران سیستم، دانش مالی خود را از طریق کارگاه‌های متنوع آموزشی تقویت خواهید کرد.

 
 

امیرحسین حمیدیان؛ فراگیر دوره کمک حسابدار: قدرت آدم‌ها به انتخاباشونه و انتخاب من سرمایه‌گذاری تو آموزش برای تقویت مهارت‌هام بود.

شیوا لنگرودی؛ فراگیر دوره کمک حسابدار: از نظر من موفقیت دو تا قدم داره! اول اینکه خودتو باور کنی، دوم اینکه برای رسیدن به هدفت تلاش کنی.

 
 

 

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های بزرگ هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کارشناس حسابدار شما کار با سیستم‌های دفترکل(حسابداری)، دریافت و پرداخت و جبران خدمات راهکاران را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کارشناس حسابدار در یک نگاه:

 

ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار
 

ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار بدون مفاهیم

کارشناس حسابدار

 

کارشناس حسابدار

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های کوچک و متوسط هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کمک حسابدار شما کار با سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت،حقوق و دستمزد، انبار و فروش سپیدار را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کمک حسابدار در یک نگاه:

 

ثبت نام در دوره کمک حسابدار
 

ثبت نام در دوره کمک حسابدار بدون مفاهیم