بسته‌های ویژه بازارکار غیر حضوری

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازارکار:

اگر ورود به بازارکار حسابداری را هدف قرار داده‌اید، لازم است دانش و مهارت‌های مورد نیاز مشاغل این حوزه را بیاموزید. آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازارکار شما را در این مسیر یاری می‌کند.

در این مسیر موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم همراه شماست. ما از طریق شناسایی نیازهای آموزشی و مهارتی دانشجویان و کارشناسان حسابداری آموزش حسابداری ویژه بازار کار را در قالب دو بسته کمک حسابدار و کارشناس حسابدار  طراحی کرده‌ایم.

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های بزرگ هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم را یاد بگیرید و در دوره پرورش کارشناس حسابدار ثبت نام کنید و اگر کار در کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط را ترجیح می‌دهید بهتر است نرم‌افزار سپیدار را یاد بگیرید و در دوره پرورش کمک حسابدار شرکت کنید. (دوره آموزش حسابداری ویژه ورود به بازارکار)

 

بسته‌های ویژه بازارکار غیر حضوری چه دوره‌هایی هستند؟

در روش‌های غیرحضوری شما می‌توانید به دو صورت “آنلاین” و “الکترونیکی_آنلاین” در دوره‌های کارشناس حسابدار  و کمک حسابدار شرکت کنید.

روش غیر حضوری آنلاین: با ثبت نام در دوره‌های کارشناس حسابدار آنلاین و کمک حسابدار آنلاین هم دوره‌های سیستمی و هم دوره‌های مفاهیم و کارگاهی را به صورت آنلاین می‌گذرانید.

روش غیر حضوری الکترونیکی_آنلاین: با ثبت نام در دوره‌های کارشناس حسابدار الکترونیکی_آنلاین و کمک حسابدار الکترونیکی_آنلاین دوره‌های سیستمی را به صورت الکترونیکی و دوره‌های مفاهیم و کارگاهی را به صورت آنلاین می‌گذرانید.

تفاوت دوره‌های آموزش آنلاین و الکترونیکی چیست؟

تفاوت دوره‌های آنلاین و الکترونیکی در این است که از طریق ثبت نام در دوره‌های آنلاین شما در روز و ساعت مشخصی باید به صورت آنلاین در دوره شرکت نمایید.

اما در دوره‌های الکترونیکی یک اکانت سه‌ماهه دسترسی به محتواهای آموزشی و لینک تمرینی نرم‌افزار را دریافت خواهید کرد و در هر زمان که بخواهید می‌توانید به آموزش‌ها مراجعه کنید. جهت آشنایی بیشتر با دوره‌های الکترونیکی به لینک زیر مراجعه فرمایید:

دوره‌های آموزش الکترونیکی


دوره جامع پرورش کارشناس حسابدار

(آنلاین ـ الکترونیکی)

اطلاعات بیشتر

آموزش آنلاین حسابداری بازارکار

دوره جامع پرورش کارشناس حسابدار

(آنلاین )

اطلاعات بیشتر


دوره جامع پرورش کمک حسابدار

(آنلاین ـ الکترونیکی)

اطلاعات بیشتر


دوره جامع پرورش کمک حسابدار

(آنلاین )

اطلاعات بیشتر

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *