روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با هدف ترویج فرهنگ کار و مهارت آموزی شکل گرفته است. فعالان این حوزه تلاش می‌کنند از طریق ارتقای مستمر دانش و تخصص افراد را برای انجام کار به صورتی هوشمندانه، شایسته و با بهره‌وری بالا آماده کنند.

 

ماموریت اصلی این سازمان‌ها موارد زیر هستند:

  • آموزش مهارت
  • تولید استانداردهای آموزشی
  • افزایش میانگین تخصص در منابع انسانی
  • آماده کردن کارجویان برای ورود به بازارکار
  • ترغیب قشر جوان جامعه برای آموزش و یادگیری 

 

موسسه پژوهش و آموزش و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

ما در موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، آموزش‌های متنوع، کاربردی و تخصصی حوزه مالی و حسابداری را با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های حسابداری، مالی، اقتصاد، مدیریت، مهندسی صنایع و … برگزار می‌کنیم.

آموزش حسابداری یکی از پر طرفدارترین آموزش‌ها بین کارجویان علاقه من به بازارکار حسابداری است و ضرورت یادگیری نرم‌افزارهای حسابداری اولین دغدغه آموزشی این گروه از افراد است. 

آموزش‌های نرم‌افزار راهکاران و سپیدار همکاران سیستم به صورت جامع و با همکاری کارشناسان متخصص این حوزه در موسسه انجام می‌پذیرد.

 

 

شرایط ویژه ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی به مناسبت روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

به مناسبت روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از تاریخ 6 تا 13 مرداد 20% تخفیف ویژه ثبت‌نام در دوره‌های تک درس و 10% تخفیف ویژه ثبت‌نام در بسته‌های ویژه بازارکار در نظر گرفته شده است.

بسته‌های ویژه بازارکار برای پاسخگویی به نیاز آموزشی علاقه‌مندان ورود به بازارکار طراحی شده است. در حال حاضر بسته‌های ویژه بازارکار با سه عنوان بسته پرورش کمک حسابدار، بسته پرورش کارشناس حسابدار و حسابدار بهای تمام شده طراحی شده‌اند.

در دوره‌های کمک حسابدار و کارشناس حسابدار صفر تا صد آموزش حسابداری برای مخاطبان فراهم شده است. متقاضیان شرکت در این دو دوره در صورتی که تسلط کافی روی موضوعات و سرفصل‌های مفاهیم حسابداری داشته باشند، می‌توانند در دوره‌های “بدون مفاهیم” ثبت نام کنند.

 یکی از ویژگی‌های دوره‌های جامع پرداخت 25% شهریه کمتر نسبت به دوره‌های تک درس می‌باشد.

 


دوره‌های جامع ویژه بازارکار حسابداری

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های بزرگ هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کارشناس حسابدار شما کار با سیستم‌های دفترکل(حسابداری)، دریافت و پرداخت و جبران خدمات راهکاران را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کارشناس حسابدار در یک نگاه:

ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار
ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار بدون مفاهیم

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های کوچک و متوسط هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کمک حسابدار شما کار با سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت،حقوق و دستمزد، انبار و فروش سپیدار را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کمک حسابدار در یک نگاه:

ثبت نام در دوره کمک حسابدار

ثبت نام در دوره کمک حسابدار بدون مفاهیم

برای انجام ثبت‌نام دوره مورد نظر را انتخاب کرده و در مرحله پرداخت تخفیف اعمال خواهد شد. جهت ثبت نام در بسته‌های بازارکار و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02184205111 داخلی 1 و 2 تماس بگیرید.