به مناسبت هفته حسابدار از 15 تا 21 آذر ماه، جشنواره آموزشی 30% تخفیف در هر 24 ساعت ویژه خدمات متنوع آموزشی شامل دوره‌های آنلاین، خودآموزهای راهکاران و سپیدار، بسته‌های بازارکار، مجموعه کارگاه‌های مالی، مجموعه کتاب‌های آموزشی، دوره‌های حضوری و هوشمندی تجاری برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است.
در نظر داشته باشید تخفیفات هر دوره فقط 24 ساعت اعمال میشود و قابل تمدید نیست.

 

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری آنلاین

علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آنلاین بعد از انجام ثبت‌نام، ایمیلی حاوی فایل راهنما و لینک ورود به دوره دریافت میکنند و در روزها و ساعات مشخص شده از طریق لینک دوره وارد کلاس میشوند. ضمن مراقبت بیشتر از سلامت، مزیت اصلی دوره‌های آنلاین دسترسی به نرم‌افزار راهکاران و سپیدار و امکان پرسش و پاسخ در فضای کلاس است.

ثبت‌نام

بسته بازارکار حسابداری

در دوره‌های ویژه بازارکار، فراگیران ضمن آشنایی با مفاهیم کاربردی، با نحوه کاربری نرم افزارهای همکاران سیستم نیز آشنا شده و آمادگی کامل جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود و برای خودشان فرصت شغلی معتبری می‌سازند.

ثبت‌نام

خودآموزهای راهکاران

 

خودآموزها شامل کتاب، اکانت دسترسی سه ماهه به فیلم‌های آموزشی و لینک تمرینی نرم‌افزار راهکاران است. در این روش آموزشی فراگیران بر اساس شرایط زمانی و مکانی خود، بدون محدیت تکرار دوره را به صورت انفرادی و به شکل خودخوان می‌گذرانند.

ثبت‌نام

کتاب راهکاران

مجموعه کتب آموزشی راهکاران، نحوه کار با سیستم‌های همکاران سیستم شامل 8 جلد کتاب شامل آموزش‌ سیستم‌های دفترکل، دریافت و پرداخت، دارایی ثابت، فروش، انبار و حسابداری انبار، تدارکات، جبران خدمات و کارگزینی هستند.

ثبت‌نام

کارگاه های مالی و حسابداری

مجموعه دوره‌های مالی شامل 3 عنوان کارگاه‌های مالیاتی(معاملات فصلی، ارزش افزوده، اظهارنامه، آیین دادرسی و قوانین کار و حقوق و دستمزد)، صورت‌های مالی(تهیه و تجزیه و تحلیل) و حسابرسی(داخلی و بیمه‌ای) هستند.

ثبت‌نام

آموزش حضوری راهکاران

دوره‌های آموزشی سیستمی ویژه دو محصول راهکاران و سپیدار شرکت همکاران سیستم به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با نصف ظرفیت کلاس‌ها برگزار می‌شوند. در دوره‌های حضوری انجام کار عملی برای فراگیران به صورت فردی و اختصاصی امکان‌پذیر است.

ثبت‌نام

آموزش هوشمندی تجاری

دوره‌های هوشمندی تجاری در 9 دوره آموزشی شامل SQL مقدماتی و پیشرفته، انبار داده مقدماتی و پیشرفته، برنامه‌نویسی مقدماتی و علم داده در پایتون، داشبوردهای کسب و کار و دوره گردآوری، مدلسازی و بصری سازی داده(Power BI) به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند.

ثبت‌نام