کتاب‌های آموزشی

تولید و طراحی منابع آموزشی کیفی و کاربردی، از جمله فعالیت‌هایی‌ است که موسسه طی سال های اخیر با تمرکز بالا دنبال نموده است.
کتاب‌های آموزشی راهکاران نحوه کار با نرم‌افزارهای همکاران سیستم هستند که تحت عنوان راهنماهای کاربری و در قالب مرجعی کاربردی، به تشریح آموزش‌های گام به گام نرم‌افزارها پرداخته‌اند. این کتاب‌ها حاوی مجموعه تمرین‌ها و سوالاتی هستند که فراگیران می‌توانند با استفاده از آنها در بخش عملی دوره، مهارت‌های خود را در کار با نرم‌افزار افزایش دهند.

 

دفترکل راهکاران

با مطالعه این کتاب، شما با نحوه کاربری نرم‌افزار دفترکل راهکاران آشنا خواهید شد. در این کتاب عملیات حسابداری از معرفی کدینگ حساب‌ها و عملیات روزمره حسابداری تا تهیه گزارشات جهت ارائه به داخل و یا بیرون از سازمان به صورت مرحله به مرحله با استفاده از نرم‌افزار دفترکل تشریح شده است. در انتهای کتاب با ابزار کاوشگر آشنا خواهید شد که با استفاده از آن می‌توانید علاوه‌بر گزارشات آماده داخل نرم‌افزار، گزارشات دلخواه خود را نیز به راحتی و با سرعت، طراحی نمایید. به علاوه با استفاده از تمرین‌ها و سوالات کتاب می‌توانید آموزه‌های خود را به صورت عملی در نرم‌افزار اجرا نموده و مهارت خود را افزایش دهید.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه‌های مالی و حسابداری توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 ۱۸۲

قیمت

145.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب


دریافت و پرداخت راهکاران

با مطالعه این کتاب، شما با امکانات و کارکردهای نرم‌افزار دریافت و پرداخت راهکاران آشنا خواهید شد. اصلی‌ترین موضوعات کتاب در خصوص مدیریت عملیات نقدی و گردش منابع نقدی در سازمان با استفاده از نرم‌افزار است.
از آنجایی که وجوه نقد در سازمان‌ها همواره یکی از مهم‌ترین منابع مالی آن‌ها محسوب می‌شود، مدیریت نقدینگی و محافظت از این منابع یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران ارشد سازمان‌ها است. آگاهی آنی از وضعیت نقدینگی سازمان، فراهم ساختن اطلاعات کافی و به‌موقع جهت پیش‌بینی از وضعیت نقدینگی در آینده و تجزیه و تحلیل رویدادهای مالی مؤثر بر منابع نقدی سازمان با هدف جهت‌دهی دقیق و درست در سیاست‌گذاری‌های مالی هر سازمانی یکی از اهداف مهم مدیریتی تلقی می‌شود. مطالعه این کتاب در کنار انجام کار عملی به کاربر کمک خواهد کرد تا با تسلط بر روی نرم‌افزار، ریسک از دست رفتن این دارایی‌ها در سازمان به حداقل برسد.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه‌های مالی و حسابداری توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 419

قیمت

170.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب


فروش داخلی راهکاران

فضای رقابتی و متغیر کسب و کار، موقعیتی را پیش روی سازمان‌ها قرار می‌دهد که هرچه انعطاف سازمان‌ها در قبال این تغییرات سریع‌تر باشد، می توانند نقش پررنگ‌تر و سهم بیشتری در این بازار رقابتی داشته باشند. کسب و کار فروش با موضوعاتی از قبیل تعدد رقبا، فرایندهای متنوع فروش و برگشت از فروش، پراکندگی جغرافیایی مشتریان، هزینه‌های بالای بازار یابی، فروش، لجستیک و توزیع مواجه است. در پاسخ به این موضوعات، سازمان فروش به راهکاری جامع و منعطف نیاز دارد.
راهکار فروش راهکاران، با یکپارچگی با سایر ماژول‌ها، فرآیند فروش را مکانیزه می‌کند و از طریق پوشش فرآیندهای متنوع مربوط به پردازش درخواست مشتریان، از ثبت درخواست تا زمان صدور صورت‌حساب و نیز فراهم آوردن بستری برای سیاست‌گذاری، تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی، شرکت‌ها را در بهبود عملکرد سازمان و افزایش سهم بازار و درنهایت ضریب بازگشت سرمایه، یاری می‌رساند.
در این کتاب با توجه به اهمیت و نقش فروش، به تشریح امکانات و کارکردهای نرم افزار فروش داخلی راهکاران پرداخته شده است، تا شرکت‌ها بتوانند با کاربردی کردن بهینه این نرم‌افزار، ضمن پیشبرد سریع و بهینه فرایندهای فروش در سازمان، با کنترل بیشتر و سیاست گذاری‌های دقیق‌تر در حوزه فروش، ‌به سودآوری بالاتر دست یابند.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه‌های بازرگانی و فعالان بخش مدیریت فرایندهای فروش توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 296

قیمت

7۰.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب

کتاب فروش داخلی راهکاران


دارایی ثابت راهکاران

با ارزش‌ترین سهم از دارایی‌های یک سازمان دارایی‌های ثابت می‌باشد که در راستای تحقق سودآوری شرکت تحصیل می‌شود.
سیاست گذاری شرکت‌ها برای بدست آوردن درآمد بیشتر، نحوه‌ی سرمایه گذاری آن ها در دارایی های ثابت را تعیین می‌کند.
اطلاع از آخرین وضعیت این دارایی‌ها در کنار شناسایی هزینه‌های مرتبط با آنها از اصلی‌ترین موضوعات مدیران است که با توجه به پیچیدگی‌های محاسباتی استهلاک معمولا فرآیندی دشوار و زمانبر می‌باشد.
این کتاب مفاهیم دارایی ثابت و قوانین مرتبط با آن، به همراه حل مساله‌های واقعی و اسناد حسابداری مرتبط با هر کدام را برای شما توضیح داده و سپس راهکار سیستمی هر فعالیت را با جزییات نمایش می‌دهد.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه‌های مالی و حسابداری توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 172

قیمت

۴8.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب
کتابکار دارایی ثابت راهکاران

انبار و حسابداری انبار راهکاران

این کتاب، به‌منظور آشنایی و درک عمیق‌تر فرآیندهای انبارداری و مدیریت موجودی کالا در نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار راهکاران طراحی شده است. در ساختار کتاب تلاش شده است که ابتدا فراگیران با مفاهیم فرآیند آشنا شده سپس بتوانند آن فرآیند را در نرم‌افزار پیاده‌سازی کنند. نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به بخش اطلاعات پایه، عملیات تعدادی، عملیات مبلغی و حسابداری انبار، انبارگردانی، عملیات پایان سال و گزارش‌ها تقسیم شده است. در پایان هر فصل از کتاب تمرین‌هایی طراحی شده است که شما می‌توانید با حل آن‌ها دانشی که فراگرفته‌اید را محک بزنید.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه‌های لجستیک سازمان‌های تولیدی و بازرگانی و دانش‌آموختگان رشته‌های مدیریت صنعتی، بازرگانی و مهندسی صنایع توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 280

قیمت

110.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب


تدارکات راهکاران

با مطالعه این کتاب، شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار تدارکات راهکاران، فرایندهای تامین، تدارکات کالا و خدمات را در سازمان کنترل و مدیریت کنید. دسترسی به اطلاعات روز کالاهای مورد نیاز، مانده‌ی حساب فروشندگان، امتیازات اعطایی به آن‌ها، اولویت‌بندی خرید کالاها و خدمات و… از چالش‌های اصلی حوزه تدارکات به شمار می‌رود که با استفاده از این نرم‌افزار امکان پذیر می‌باشد.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه‌های لجستیک سازمان‌های تولیدی و بازرگانی و دانش‌آموختگان رشته‌های مدیریت صنعتی، بازرگانی و مهندسی صنایع توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 ۲49

قیمت

۵۵.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب
کتاب تدارکات راهکاران

جبران خدمات راهکاران

با مطالعه این کتاب نحوه انجام انواع محاسبات جبران خدمات شامل حقوق ماهانه، عیدی، بازخرید مرخصی، بازخرید سنوات، تسویه‌حساب و انواع محاسبات خاص کاربر و تهیه‌ی خروجی‌های مرتبط با آن اعم از فایل‌های قانونی و گزارش‌های موردنظر در نهایت صدور اسناد حسابداری جبران خدمات را با استفاده از نرم افزار فراخواهید گرفت. به‌عنوان یک رویکرد کلی می‌توان گفت هر نوع محاسبه در واقع یک بسته جبران خدمات به حساب می‌آید که مجموعه عملیات مرتبط به آن را (تعریف عوامل، ورود اطلاعات، محاسبات، تهیه خروجی ها و گزارش‌ها و عملیات مربوط به اسناد) می‌توان در بخش‌های مختلف این نرم افزار انجام داد.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه سرمایه انسانی توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 196

قیمت

145.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب
کتاب جبران خدمات

کارگزینی راهکاران

با مطالعه این کتاب، شما قادر خواهید بود ضمن ثبت و نگهداری اطلاعات جامع کارکنان و انواع مستندات پرسنلی، روش‌های محاسبه‌ی مقادیر عوامل حکمی را به صورت دلخواه تعیین و انجام دهید. صدور انواع احکام کارگزینی انفرادی و گروهی و همچنین صدور خودکار احکام اصلاحی در انطباق با نیازهای نظام‌های جبران خدمات، بخشی دیگر از امکانات این نرم‌افزار است که با هدف پاسخگویی به نیازهای سازمان‌های متوسط و بزرگ در حوزه‌ی کارگزینی طراحی شده و مدیران و کارشناسان این حوزه را قادر میکند تا ضمن کاهش هزینه، حذف دوباره‌ کاری‌ها و افزایش دقت و سرعت در پردازش اطلاعات، مدیریت احکام پرسنلی را به صورت کارا و موثر انجام دهند.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه سرمایه انسانی توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 111

قیمت

120.۰۰۰ تومان
خرید کتابدانلود بخشی از کتاب
کتاب آموزش کارگزینی راهکاران

آموزش سپیدار

کتاب رایانه کار مالی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم، کتابی کاربردی است که با مطالعه آن با کارکردهای نرم‌افزار سپیدار آشنا می‌شوید. این کتاب شامل آموزش گام‌به‌گام و تصویری سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار و تامین‌کنندگان، فروش و مشتریان و حقوق و دستمزد است که با تمرینات کاربردی در درک بهتر روش کار با نرم‌افزار به شما کمک می‌کند. با مطالعه این کتاب قادر خواهید بود عملیات ثبت و نگهداری اطلاعات مالی را به همراه درک مفهومی آن فرا بگیریدو با نحوه‌ی استفاده از گزارشات قانونی و مدیریتی مورد نیاز خود آشنا شوید.

خواندن این کتاب را به کارشناسان حوزه‌های مالی و حسابداری توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 249

قیمت

130.۰۰۰ تومان
خرید کتاب


مفاهیم حسابداری پایه

(مبانی ورود به بازارکار)

گسترش کسب وکار در جامعه و فضای رقابتی موجود در بازار، باعث شده تا شرک تها نیازمند اطلاعات مالی دقیق و به روز باشند. برای به دست آمدن اطلاعات مالی دقیق نیاز به داشتن حسابداران توانمند و با دانشی به روز پیش از پیش احساس می شود. این کتاب برای علاقمندانی که م یخواهند با بنیان حسابداری قوی و دانشی مبتنی بر تحلیل مسائل روز حسابداری وارد این حرفه شوند مناسب می باشد. در این کتاب سعی شده با توجه به محیط واقع کسب و کار اطلاعات حداقلی مورد نیاز برای ورود به بازار کار حسابداری گنجانده شود. این کتاب با اطلاعات پای های علم حسابداری شروع شده و در ادامه شیبی بسیار ملایم خواننده را به سمت مسائل واقعی حسابداری سوق م یدهد. در پایان هر فصل تمری نهای بسیار متنوعی برای تحلیل هرچه بیشتر مسائل حسابداری قرار داده شده است. هدف این کتاب ارائه اطلاعات پایه حسابداری به شکلی بسیار ساده است تا همه علاقمندان ورود به رشته حسابداری بتوانند با اطلاعاتی مورد قبول وارد این حرفه شوند.

خواندن این کتاب را به علاقه‌مندان حوزه‌های مالی و حسابداری توصیه می‌کنیم.

تعداد صفحات

 262

قیمت

120.۰۰۰ تومان
خرید کتاب