موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم برای انجام ثبت‌نام دوره‌های سال 1401 فرصت ویژه‌ای را جهت ثبت‌نام در تمام دوره‌ها در نظر گرفته است.

شما می‌توانید تا تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1401 بدون افزایش شهریه در دوره‌ها ثبت‌نام خود را انجام دهید.

دوره‌های آموزشی شامل دسته بندی زیر هستند:

  • دوره‌های جامع ویژه ورود به بازارکار حسابداری
  • دور‌ه‌های جامع ویژه ورود به بازارکار هوشمندی کسب و کار
  • دو‌ره‌های آموزشی نرم‌افزار راهکاران
  • د‌وره جامع نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم
  • کارگاه‌های مالی و مالیاتی
  • اکسل مقدماتی و پیشرفته
دوره های بهار 1401

 

آموزش الکترونیکی

 

دوره‌های آنلاین:

 

علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آنلاین بعد از انجام ثبت‌نام، ایمیلی حاوی فایل راهنما و لینک ورود به دوره دریافت میکنند و در روزها و ساعات مشخص شده از طریق لینک دوره وارد کلاس میشوند. مزیت اصلی دوره‌های آنلاین صرفه جویی در زمان و هزینه‌های رفت و آمد می‌باشد.

 

 

ثبت‌نام

 

دوره‌های بازارکار هوشمندی و علم داده:

 

با توجه به نیاز بازار کار ایران، همچنین نیاز علاقه مندان حوزه علم داده (Data Science) و هوشمندی تجاری (BI) موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم دوره جامع پرورش کارشناس علم داده و هوشمندی تجاری را توسط اساتید مجرب مجموعه همکاران سیستم برگزار می‌کند.

 

ثبت‌نام

 

دوره‌های ویژه ورود به بازارکار حسابداری:

 

در دوره‌های ویژه بازارکار، فراگیران ضمن آشنایی با مفاهیم کاربردی، با نحوه کاربری نرم افزارهای همکاران سیستم نیز آشنا شده و آمادگی کامل جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود و برای خودشان فرصت شغلی معتبری می‌سازند.

 

 

 

ثبت‌نام

دوره آنلاین حسابداری

 

دوره‌های حضوری:

 

دوره‌های آموزشی موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم که به صورت حضوری برگزار می‌گردد، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با نصف ظرفیت کلاس‌ها برگزار می‌شوند. در دوره‌های حضوری انجام کار عملی برای فراگیران به صورت فردی و اختصاصی امکان‌پذیر است.

 

ثبت‌نام