موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم برای انجام ثبت‌نام دوره‌های سال 1400 فرصت ویژه‌ای را جهت پیش‌ثبت‌نام در تمام دوره‌ها در نظر گرفته است.

شما می‌توانید تا تاریخ 28 فروردین ماه 1400 بدون افزایش شهریه در دوره‌ها پیش ثبت‌نام خود را انجام دهید.

جهت حفظ سلامت شما عزیزان، تمامی مراحل ثبت‌نام و پرداخت به صورت آنلاین امکان‌پذیر می‌باشد؛ فقط کافیست از طریق تقویم آموزشی، دوره و روز برگزاری موردنظر خود را انتخاب نمایید.

دوره‌های آموزشی شامل دسته بندی زیر هستند:

  • دوره‌های جامع ویژه ورود به بازارکار حسابداری
  • دوره‌های جامع ویژه ورود به بازارکار هوشمندی کسب و کار
  • دوره‌های آموزشی نرم‌افزار راهکاران
  • دوره جامع نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم
  • کارگاه‌های مالی و مالیاتی
  • اکسل مقدماتی و پیشرفته
دوره های بهار 1400

 

آموزش الکترونیکی

 

دوره‌های آنلاین:

 

علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آنلاین بعد از انجام ثبت‌نام، ایمیلی حاوی فایل راهنما و لینک ورود به دوره دریافت میکنند و در روزها و ساعات مشخص شده از طریق لینک دوره وارد کلاس میشوند. مزیت اصلی دوره‌های آنلاین صرفه جویی در زمان و هزینه‌های رفت و آمد می‌باشد.

 

 

ثبت‌نام

 

دوره‌های بازارکار هوشمندی و علم داده:

 

با توجه به نیاز بازار کار ایران، همچنین نیاز علاقه مندان حوزه علم داده (Data Science) و هوشمندی تجاری (BI) موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم دوره جامع پرورش کارشناس علم داده و هوشمندی تجاری را توسط اساتید مجرب مجموعه همکاران سیستم برگزار می‌کند.

 

ثبت‌نام

 

دوره‌های ویژه ورود به بازارکار حسابداری:

 

در دوره‌های ویژه بازارکار، فراگیران ضمن آشنایی با مفاهیم کاربردی، با نحوه کاربری نرم افزارهای همکاران سیستم نیز آشنا شده و آمادگی کامل جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود و برای خودشان فرصت شغلی معتبری می‌سازند.

 

 

 

ثبت‌نام

دوره آنلاین حسابداری

 

دوره‌های حضوری:

 

دوره‌های آموزشی موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم که به صورت حضوری برگزار می‌گردد، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با نصف ظرفیت کلاس‌ها برگزار می‌شوند. در دوره‌های حضوری انجام کار عملی برای فراگیران به صورت فردی و اختصاصی امکان‌پذیر است.

 

ثبت‌نام