کرونا ویروس

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم با شروع شیوع ویروس کرونا جهت حفظ و مراقبت از سلامت فراگیران اقدام به ضدعفونی کردن تمام فضاهای آموزشی و تعطیل کردن دوره‌های حضوری نمود و با هدف رضایت‌مندی فراگیران و عدم ایجاد توقف در آموزش آنها، به سرعت برگزاری دوره‌های آموزشیِ در جریان را در بستر فضای آموزشی آنلاین ادامه داد.

پس از آن با در نظر گرفتن فرصت یادگیری پیش آمده در ایام نوروز محصولات آموزشی شامل کتاب و محتواهای آموزش الکترونیکی را با تسهیلاتی ویژه به علاقه‌مندان عرضه کرد.

فعالیت‌های آموزشی موسسه به دو صورت دوره‌های آنلاین و دوره‌های الکترونیکی در جریان است و در ادامه با ویژگی‌های این دو نوع آموزش اشنا خواهید شد.

دوره آنلاین حسابداری
با ثبت در دوره‌های آنلاین شما در روزها و ساعات مشخصی از طریق لینک دوره وارد کلاس می‌شوید. در این دوره‌ها شما امکان پرسش و پاسخ و دسترسی به لینک نرم‌افزار در دوره‌های سیستمی را خواهید داشت. خدمات آموزشی موسسه که به صورت آنلاین در حال برگزاری است، به شرح زیر است:

  • آموزش نرم افزار سپیدار همکاران سیستم
  • آموزش نرم افزار راهکاران همکاران سیستم
  • دوره‌های هوشمندی تجاری
  • اکسل مقدماتی و پیشرفته
  • مفاهیم حسابداری
  • کارگاه‌های تخصصی مالی و حسابداری

مشاهده تقویم دوره‌های آنلاین

آموزش الکترونیکی

دوره‌های الکترونیکی نرم‌افزارهای راهکاران و سپیدار شامل فیلم‌های آموزشی و تمرین‌های مرتبط با هر دوره می‌باشد; که از پیش تهیه و ضبط شده است. با ثبت نام در دوره‌های الکترونیکی به مدت سه ماه میتوانید به محتواهای کیفی آموزشی دسترسی داشته باشید; و بر اساس شرایط زمانی و مکانی دلخواه خود اقدام به یادگیری مطالب مورد نظر نمایید.

  • حوزه مالی (دفترکل – دریافت و پرداخت -دارایی ثابت)
  • حوزه تدارکات و لجستیک (انبار و حسابداری انبار – تدارکات)
  • حوزه سرمایه انسانی (جبران خدمات – کارگزینی)
  • حوزه فروش

مشاهده دوره‌های الکترونیکی

تقویم آموزش انلاین حسابداری

موسسه با هدف سهولت و تداوم آموزش مشتریانِ همکاران سیستم; فرصتی را جهت ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی آنلاین در نظر گرفته است. این امکان ویژه مشتریانی است که عقد قراردادشان از سال ۹۷ به بعد می‌باشد و تا کنون از خدمات آموزشی موسسه استفاده نکرده‌اند.

ثبت نام در این دوره‌ها بدون محدودیت تعداد کاربر می‌باشد و مشتریان گرامی بعد از انجام ثبت نام می‌توانند در روزها و ساعات مشخص شده در تقویم آموزشی در دوره‌ها شرکت نمایند.

جهت انجام ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره‌ 02184205111 داخلی 1و 2 تماس حاصل فرمایید.

پادکست حرف حساب

علاوه بر برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌ها، محتواهای آموزشی و رایگان پادکست‌های حرف حساب را با موضوعات مبانی و مفاهیم حسابداری، در اختیار علاقه‌مندان قرارداده‌ایم.

با دنبال کردن سری پادکست‌های حرف حساب می‌توانید در هر قسمت در زمانی کمتر از 5 دقیقه با یکی موضوعات حسابداری آشنا شده و سوالات خود را در خصوص هر مبحث به اشتراک بگذارید.
جهت دنبال کردن پادکست‌های حرف حساب به لینک زیر مراجعه فرمایید:

پادکست‌ حرف حساب