موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن تبریک روز دانشجو، فرصت ویژه‌ای را در روز 16 آذر جهت ثبت نام در دوره‌های کمک حسابدار و کارشناس حسابدار برای علاقه‌مندان در نظر گرفته است. 
در این فرصت یک روزه علاوه بر 25% تخفیفی که روی بسته‌های بازارکار در مقایسه با ثبت نام تک درس اعمال شده، می‌توانید از 20% تخفیف بیشتر به مناسبت روز دانشجو نیز بهره‌مند شوید.
در این دوره‌ها، فراگیران ضمن آشنایی با مفاهیم کاربردی، با نحوه کاربری نرم افزارهای همکاران سیستم آشنا شده و آمادگی کامل جهت ورود به بازار کار را کسب خواهند نمود. در واقع فراگیران با شرکت در دوره‌های جامع بازارکار فوت و فن کار را یاد می‌گیرند و برای خودشان فرصت شغلی معتبری می‌سازند.

 

دوره‌های کمک حسابدار و کارشناس حسابدار مجموعه‌ای از کلاس‌های آموزشی است که در آن‌ها فراگیران با توجه به تقویم آموزشی، روزهای شرکت در دوره‌ها را انتخاب میکنند. به همین منظور مدت زمان گذراندن این دوره‌ها بین 2 تا 4 ماه متغیر است.

روز دانشجو مبارک

 

بنابراین برای ثبت نام در این دوره کافیست ابتدا از طریق سایت در دوره مورد نظر خود ثبت نام کنید و جهت انتخاب کلاس‌ها به صورت حضوری به موسسه مراجعه کرده و یا با شماره 02184205111 داخلی 1 و 2 تماس بگیرید.

تقویم آموزشی مشاهده تقویم

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های بزرگ هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کارشناس حسابدار شما کار با سیستم‌های دفترکل(حسابداری)، دریافت و پرداخت و جبران خدمات راهکاران را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کارشناس حسابدار در یک نگاه:

ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار
ثبت نام در دوره کارشناس حسابدار بدون مفاهیم

کارشناس حسابدار

اگر علاقه‌مند به استخدام در شرکت‌های کوچک و متوسط هستید، توصیه می‌کنیم نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم را یاد بگیرید.

در دوره کمک حسابدار شما کار با سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت،حقوق و دستمزد، انبار و فروش سپیدار را فرا خواهید گرفت. در ادامه از طریق گذراندن کارگاه‌های مالی می‌توانید به روی موضوعات تخصصی حسابداری مسلط شوید.

دوره‌های بسته کمک حسابدار در یک نگاه:

ثبت نام در دوره کمک حسابدار

ثبت نام در دوره کمک حسابدار بدون مفاهیم

کارشناس حسابدار