تخفیف ویژه نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب 1403

موسسه آموزش همکاران سیستم در هفته کتاب و کتابخوانی از 20 الی 30 اردیبهشت ماه کتاب و خودآموزهای راهکاران را با تخفیف عرضه می‌کند.

تخفیف به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی

کمپین کتاب و کتابخوانی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در نظر دارد  از 13 تا 19 شهریورماه  کتاب و خودآموزهای راهکاران و سپیدار را با تخفیفاتی ویژه به علاقه‌مندان عرضه نماید.

کتاب مفاهیم حسابداری پایه منتشر شد

کتاب مفاهیم حسابداری پایه منتشر شد

کتاب مفاهیم حسابداری پایه برای علاقه‌مندانی که میخواهند با بنیان حسابداری قوی و دانشی مبتنی بر تحلیل مسائل روز حسابداری وارد این حرفه‌ شوند مناسب می باشد.

تخفیف ویژه روز جهانی کتاب

تخفیف خرید کتاب

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن عرض تبریک روز جهانی کتاب به این مناسبت در نظر دارد کتاب‌ها و خودآموزهای راهکاران و سپیدار را با در نظر گرفتن تخفیفاتی ویژه ارائه نماید.

کتاب فروش داخلی راهکاران منتشر شد

کتاب فروش داخلی راهکاران

در این کتاب با توجه به اهمیت و نقش فروش، به تشریح امکانات و کارکردهای نرم افزار فروش داخلی راهکاران پرداخته شده است.

روز جهانی کتاب مبارک

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن تبریک روز جهانی کتاب با هدف سهولت دسترسی علاقه‌مندان به منابع کمک آموزشی برای اولین بار تخفیفاتی را ویژه کتاب و خودآموزهای راهکاران در نظر گرفته است.

کتاب جبران خدمات راهکاران منتشر شد

کتاب راهنمای جبران خدمات

با مطالعه کتاب جبران خدمات نحوه انجام انواع محاسبات جبران خدمات شامل حقوق ماهانه، عیدی، بازخرید مرخصی، بازخرید سنوات، تسویه‌حساب و در نهایت صدور اسناد حسابداری جبران خدمات را با استفاده از نرم افزار فراخواهید گرفت.

کتاب تدارکات راهکاران منتشر شد

کتاب تدارکات راهکاران

با مطالعه این کتاب شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار تدارکات راهکاران، فرایندهای تامین، تدارکات کالا و خدمات را در سازمان کنترل و مدیریت کنید.