دوره‌های آموزشی ویژه نوروز 1403

دوره های نوروزی 1403

موسسه آموزش همکاران سیستم در نظر دارد جهت ارتقای مهارت‌های تخصصی و علمی فراگیران دوره‌های ویژه نوروز را برگزار کند. دوره‌ها شامل نرم افزارهای سپیدار و راهکاران، دوره‌های مالیاتی، اکسل مقدماتی و پیشرفته می‌باشد.

برگزاری دوره برنامه نویسی مقدماتی #C

برنامه نویسی سی شارپ

سی شارپ یکی از زبان های زیر مجموعه های NET. است. موسسه آموزش همکاران سیستم از مورخ 8 بهمن ماه، دوره ای با عنوان برنامه نویسی مقدماتی #C را برگزار می‌کند.

برگزاری وبینار نکات کلیدی محاسباتی حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد

با توجه به اهمیت موضوع محاسبه حقوق و دستمزد، موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، وبینار آموزشی “نکات کلیدی محاسباتی حقوق و دستمزد” را با تدریس استاد پدرام صادقی و به صورت رایگان در تاریخ 14 آذر ماه، روز سه‌شنبه از ساعت 15 الی 18 برگزار می‌کند.

برگزاری دوره حسابداری پیمانکاری

دوره حسابداری پیمانکاری

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در نظر دارد تا دوره آموزشی حسابداری پیمانکاری را در روزهای پنج شنبه و جمعه از تاریخ 18 آبان به صورت آنلاین برگزار کند.

برگزاری دوره گزارش سازی هوشمند در اکسل

دوره گزارش سازی هوشمند در اکسل

موسسه آموزش همکاران سیستم در روزهای پنج شنبه و جمعه از مورخ 18 آبان ماه از ساعت 14 الی 17، دوره ای با عنوان گزارش سازی هوشمند در اکسل را برگزار می‌کند.

برگزاری دوره برنامه نویسی #C پیشرفته

دوره سی شارپ پیشرفته

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در روزهای پنج شنبه و جمعه از مورخ 27 مهرماه، دوره ای با عنوان برنامه نویسی #C پیشرفته را برگزار می کند.

برگزاری دوره آموزش حرفه‌ای اسکرام

دوره اسکرام

موسسه آموزش همکاران سیستم از مورخ 16 مهرماه در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، دوره ای با عنوان آموزش حرفه‌ای اسکرام و آمادگی برای اخذ گواهینامه آزمون PSM برگزار می کند.

برگزاری دوره جامع طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در روزهای پنج شنبه از مورخ 19 مرداد، دوره ای با عنوان آموزش طراحی سایت را برگزار می کند.

برگزاری کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی

کارگاه مالیاتی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم به اطلاع فراگیران گرامی می‌رساند ثبت نام در کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی به صورت آنلاین آغاز شد.