دوره‌های آموزشی ویژه نوروز ۱۴۰۲

دوره های نوروزی 1402

موسسه آموزش همکاران سیستم در نظر دارد جهت ارتقای مهارت‌های تخصصی و علمی فراگیران دوره‌های ویژه نوروز را برگزار کند. دوره‌ها شامل نرم افزارهای سپیدار و راهکاران، دوره‌های مالیاتی، اکسل مقدماتی و پیشرفته می‌باشد.

برگزاری دوره آموزش حرفه‌ای اسکرام

دوره اسکرام

موسسه آموزش همکاران سیستم از مورخ 4 اسفند ماه در روزهای پنج شنبه و جمعه، دوره ای با عنوان آموزش حرفه‌ای اسکرام و آمادگی برای اخذ گواهینامه آزمون PSM برگزار می کند.

برگزاری کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی

کارگاه مالیاتی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم به اطلاع فراگیران گرامی می‌رساند ثبت نام در کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی به صورت آنلاین آغاز شد.

برگزاری دوره گزارش سازی هوشمند در اکسل

گزارش سازی هوشمند در اکسل

موسسه آموزش همکاران سیستم در روزهای پنج شنبه و جمعه از مورخ 6 بهمن ماه از ساعت 14:30 الی 17:30، دوره ای با عنوان گزارش سازی هوشمند در اکسل را برگزار می‌کند.

برگزاری دوره برنامه نویسی مقدماتی #C

برنامه نویسی مقدماتی C#

سی شارپ یکی از زبان های زیر مجموعه های NET. است. موسسه آموزش همکاران سیستم از مورخ 24 آذر، دوره ای با عنوان برنامه نویسی مقدماتی #C را برگزار می‌کند.

برگزاری دوره حسابداری پیمانکاری

حسابداری پیمانکاری

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در نظر دارد تا دوره آموزشی حسابداری پیمانکاری را در روزهای پنج شنبه از تاریخ 10 آذر الی 22 دی ماه از ساعت 12:30 الی 15:30 به صورت آنلاین برگزار کند.

دوره آنلاین عملیات پایان سال مالی در راهکاران

به اطلاع فراگیران گرامی می‌رساند موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در نظر دارد دوره آموزشی عملیات پایان سال مالی در راهکاران را به صورت آنلاین برگزار نماید.