برگزاری دوره آموزش خلاقیت در حل مساله

خلاقیت در حل مسئله

موسسه آموزش همکاران سیستم، دوره “خلاقیت در حل مساله” را به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌نماید. این دوره به مدت 10 ساعت، مورخ 11 و 12 اسفند برنامه‌ریزی شده است.

برگزاری کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی

کارگاه مالیاتی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم به اطلاع فراگیران گرامی می‌رساند ثبت نام در کارگاه‌های جامع مالی و مالیاتی به صورت آنلاین آغاز شد.

برگزاری دوره تهیه صورت جریان وجوه نقد

تهیه صورت جریانهای وجوه نقد

به اطلاع می‌رساند، موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، دوره آموزشی تهیه صورت جریان وجوه نقد را به مدت 8 ساعت و به صورت حضوری برگزار می‌نماید.

برگزاری دوره آموزشی تهیه صورت‌های مالی

تهیه صورت‌های مالی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم کارگاه آموزشی تهیه صورت‌های مالی را در تاریخ 18 مرداد روز جمعه، از ساعت 14 الی 20 به مدت 6 ساعت برگزار می‌کند.

تقویم آموزشی پاییز ۱۴۰۱ منتشر شد

تقویم آموزشی پاییز

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم به اطلاع فراگیران محترم می‌رساند تقویم آموزشی پاییز 1401 منتشر شد. جهت اطلاع از زمانبندی دوره‌ها تقویم آموزشی را مشاهده فرمایید.

برگزاری دوره آموزش اصول مذاکره و فن بیان

اصول مذاکره و فن بیان

به اطلاع می‌رساند، موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، دوره آموزشی اصول مذاکره و فن بیان را به مدت 12 ساعت به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌نماید.

فرصت ویژه ثبت‌نام در دوره‌های سال ۱۴۰۱

دوره های سال 1401

موسسه آموزش همکاران سیستم به اطلاع می‌رساند، تا تاریخ یکم اردیبهشت ماه بدون افزایش شهریه و با قیمت سال قبل می‌توانید ثبت‌نام خود را در دوره‌های آموزشی انجام دهید.