با توجه به گسترش استفاده از تکنولوژی در بخش‌های مختلف زندگی و استفاده گسترده از نرم افزارها در موضوعات مختلف، شغل‌های مرتبط به حوزه تولید نرم افزار به صورت قابل توجهی در حال رشد است. یکی از جایگاه‌های شغلی این حوزه، تست نرم‌افزار است که چندان بین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه شناخته شده نیست. در این شغل فرآیند برنامه‌ریزی، آماده‌سازی و ارزیابی نرم‌افزارها با هدف تعیین میزان تطابق سیستم با مشخصات و نیازمندی‌های مشتری و شناسایی خطاها در تمام طول چرخه‌ حیات نرم افزار انجام می‌شود. به عبارت ساده‌تر کارشناس تست نرم‌افزار مسئول کیفیت نرم‌افزاری است که به مشتری ارائه خواهد شد.

شرکت اطلاعات مدیریت همکاران سیستم با همکاری موسسه پژوهش و آموزش قصد دارد تا در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از مورخ 10 تیر ماه ساعت 9 تا 13، دوره ای با عنوان دوره آموزشی ورود به دنیای تست نرم افزار را برگزار کند.

دوره تست نرم افزار

همکاران سیستم تولیدکننده نرم افزارهایی‌ جهت مدیریت بهینه شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ است. از جمله سیستم‌هایی که در شرکت ما تولید می‌شود عبارت است از سیستم‌های مالی، اداری، فروش‌و‌پخش و… که به واحد‌های مختلف شرکت‌ها جهت پیشبرد فرایندهای شان کمک می‌کند.

این نرم افزارها توسط تیم‌های برنامه نویسی متشکل از نقش های مختلف مانند برنامه‌نویس، تحلیلگر و کارشناس تست نرم افزار توسعه داده شده‌اند. به این دلیل که نرم‌افزارهای شرکت همکاران سیستم توسط سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف در صنایع متفاوت به کار گرفته می‌شوند، افرادی که تمایل دارند تا در حوزه تست نرم‌افزارهای شرکت همکاران سیستم در کنار تیم‌های تولید مشغول به فعالیت شوند باید دارای اطلاعاتی در حوزه برنامه‌نویسی و همینطور شناخت مناسبی از صنعت مورد نظر داشته باشند. به همین دلیل در نظر داریم دوره  “ورود به دنیای تست نرم‌افزار” را برای تمامی علاقمندان (به خصوص فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی صنایع، مدیریت (صنعتی- بازرگانی- دولتی- مالی و…)، ریاضی، علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر) برگزار نماییم.

مباحثی که در این دوره تدریس می‌شوند:

  • پایه های تست
  • تست در چرخه توسعه نرم افزار
  • تکنیک های تست
  • فرآیند تست

مخاطبان دوره:

  • اگر شما نیز به مبحث تست نرم‌افزار علاقمند هستید ولی تا امروز دانش کافی و تجربه‌ فعالیت در این حوزه را کسب نکرده‌اید، می‌توانید با شرکت در این دوره آمادگی لازم را جهت آغاز فعالیت جدی در حوزه توسعه محصولات نرم‌افزاری کسب کنید.

نکته مهم در رابطه با این دوره:

  • نفرات برتر این دوره، وارد فرآیند استخدام شرکت همکاران سیستم خواهد شد.

برای ثبت نام در این دوره ابتدا باید رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا در صورت تایید روند ثبت نام شما تکمیل شود.

ثبت رزومه


دوره تست نرم افزار

من را از برگزاری دوره‌های جدید آگاه کن


  • نمونه: 09123456789