ارائه دهنده دوره های آموزشی نرم افزاری
ارائه دهنده دوره های آموزشی نرم افزاری

دوره‌های آموزش الکترونیکی

موسسه پژوهش و آموزش همكاران سيستم، با همراهی تیمی از کارشناسان خود، محتواهای الکترونیکی را در حوزه‌ی آموزش نرم‌افزارهای راهکاران و سپیدار همکاران سیستم منتشر کرده است. در این محتواها سعی شده تا علاوه‌ برتشریح مبانی و مفاهیم مرتبط با هر موضوع، شیوه‌ی کاربری آن در نرم‌افزار نیز آموزش داده شود. کیفیت محیط کاربری دوره‌ها از جمله صدا و تصویر، محتوای کاربردی و شباهت آن به فضای کلاس‌های حضوری از نقاط تمایز این محتواها است. شما می‌توانید با مطالعه محتواهاي الکترونیکی و با استفاده از نمونه سوالات، آموخته‌های خود را بسنجید. هم‌چنین شرکت در آزمون‌های انتهای دوره و به‌دست‌آوردن نمره‌ی قبولی، به‌معنای موفقیت در آزمون کتبی  است و شما می‌توانید در ادامه درخواست خود را برای شرکت در آزمون عملی نرم‌افزار جهت دریافت گواهینامه همکاران سیستم به موسسه‌ اعلام نماييد.
   

محتواهای الکترونیکی

هر محتوا شامل فیلم‌های آموزشی و تمرین‌های مرتبط با آن است. تنوع محتواها در این فضا به شما امکان می‌دهد تا بر اساس شرایط زمانی و مکانی خود، دوره را فراگرفته و برای آزمون گواهینامه انتهای دوره، آمادگی لازم را کسب کنيد.

بیش‌تر

منابع آموزشی جامع

دسترسی به کتاب‌های آموزش نرم‌افزار، درکنار دوره‌های الکترونیکی، به شما این امکان را خواهد داد تا آموخته‌های خود را مرور و با نمونه سوالات و تمرین‌های بیشتری آشنا شوید. این منابع می‌توانند به عنوان مرجع کامل و جامعی برای آموزش گام به گام نرم‌افزار به شما کمک کنند.

بیش‌تر

   

آشنایی با دوره‌های الکترونیکی راهکاران