روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

 

موسسه پژوهش و آموزش و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

ما در موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، آموزش‌های متنوع، کاربردی و تخصصی حوزه مالی و حسابداری را با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های حسابداری، مالی، اقتصاد، مدیریت، مهندسی صنایع و … برگزار می‌کنیم.

 

آموزش حسابداری یکی از پر طرفدارترین آموزش‌ها بین کارجویان علاقه من به بازارکار حسابداری است و ضرورت یادگیری نرم‌افزارهای حسابداری اولین دغدغه آموزشی این گروه از افراد است. 

آموزش‌های نرم‌افزار راهکاران و سپیدار همکاران سیستم به صورت جامع و با همکاری کارشناسان متخصص این حوزه در موسسه انجام می‌پذیرد.

 

 

شرایط ویژه ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی به مناسبت روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

 

به مناسبت روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از تاریخ 6 تا 13 مرداد 20% تخفیف ویژه ثبت‌نام در دوره‌های تک درس و 10% تخفیف ویژه ثبت‌نام در بسته‌های ویژه بازارکار در نظر گرفته شده است.

 

بسته‌های ویژه بازارکار برای پاسخگویی به نیاز آموزشی علاقه‌مندان ورود به بازارکار طراحی شده است. در حال حاضر بسته‌های ویژه بازارکار با سه عنوان بسته پرورش کمک حسابدار، بسته پرورش کارشناس حسابدار و حسابدار بهای تمام شده طراحی شده‌اند.

 

آموزش فنی و حرفه ای

 

در دوره‌های کمک حسابدار و کارشناس حسابدار صفر تا صد آموزش حسابداری برای مخاطبان فراهم شده است. متقاضیان شرکت در این دو دوره در صورتی که تسلط کافی روی موضوعات و سرفصل‌های مفاهیم حسابداری داشته باشند، می‌توانند در دوره‌های “بدون مفاهیم” ثبت نام کنند.

 یکی از ویژگی‌های دوره‌های جامع پرداخت 25% شهریه کمتر نسبت به دوره‌های تک درس می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی اینک زیر کلیک کنیذ:

روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *