تخفیف ویژه به مناسبت هفته حسابدار و روز دانشجو

روز حسابدار مبارک

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن تبریک روز حسابدار به کلیه فعالان در این حوزه به اطلاع می‌رساند جشنواره آموزشی با تخفیف ویژه و جوایز گردونه از 15 تا 22 آذر ماه برگزار می‌شود.

روز جهانی برنامه نویسان، گرامی باد

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن گرامی داشت این روز، به اطلاع می‌رساند در این راستا کد تخفیف 20 درصدی روی تمامی دوره‌های حوزه فناوری اطلاعات درنظر گرفته است.

روز معلم گرامی باد

روز معلم گرامی باد

12 اردیبهشت هر سال، برای ما در موسسه پژوهش و آموزش بهانه‌­ای است تا از معلمان فرهیخته قدردانی کنیم و به یاد بیاوریم که هنر و عشق معلمی چاشنی اصلی آموختن و یادگیری است.

نوروز ۱۴۰۰ مبارک؛ سالتون سلامت

نوروز 1400

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن آرزوی سلامتی و شادکامی برای همگان، سال خوشی را برای شما عزیزان آرزومند است.

تخفیف ویژه روز جهانی کتاب

تخفیف کتاب های راهکاران و سپیدار به مناسبت روز جهانی کتاب

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن عرض تبریک روز جهانی کتاب به این مناسبت در نظر دارد کتاب‌ها و خودآموزهای راهکاران و سپیدار را با در نظر گرفتن تخفیفاتی ویژه ارائه نماید.

تخفیف ویژه هفته کتاب و کتابخوانی

هفته کتاب و کتابخوانی

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در نظر دارد هم زمان با هفته کتاب و کتابخوانی از 24 الی 30 آبان ماه  کتاب و خودآموزهای راهکاران  را با تخفیفاتی ویژه به علاقه‌مندان عرضه نماید. 

روز دانشجو مبارک

روز دانشجو مبارک

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ضمن تبریک روز دانشجو، فرصت ویژه‌ای را در روز 16 آذر جهت ثبت نام در دوره‌های کمک حسابدار و کارشناس حسابدار برای علاقه‌مندان در نظر گرفته است.